Horní menu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13
Míškovský bazárek
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuálně > Petice za zachování nádražní budovy v Holešově

Petice za zachování nádražní budovy v HolešověV Holešově vznikla iniciativa ohledně holešovského nádraží.

Petice_nádraží_uprav.docx

Novinové články: Mladá frontaHolešovsko 

Jak můžete petici podepsat?

  1. na internetu.  Postup při podpisu petice: Na Googlu si zadáte www.petice.com/nadrazi-holesov

Komu by se tento postup nedařil, můžete zkusit na Googlu zadat petice podepsat. Vyjede Vám seznam petic k podpisu, mezi nimi najdete Petice nádraží. Kliknete na nadpis, otevřete a přečtete si text. Co dále?

Zadáte své jméno, příjmení, město nebo vesnici, Emailovou adresu, kliknete na Podepsat. Do mailu Vám přijde zpráva, že jste podepsal/a petici (pozor, zpráva může přijít i do hromadných zpráv nebo do spamu a může přijít třeba až za  3-4 dny). Zprávu si rozkliknete a pak kliknete na Ano, podepsal jsem petici. Teprve tehdy je Váš hlas přičten.

Pokud nemáte nebo nezadáte mail a kliknete na Podepsat, v některých případech se hlas přičte.  

 2.osobně v Holešově na mnoha místech: MéÚ - Masarykova ul.,  volnočasové zařízení TYMY Všetuly.  Na hlavním náměstí Dr. E. Beneše jsou to hned 4 místa - studovna v přízemí městské knihovny,  obchod pana Palduse PC Star, vinotéka v domě č. 11 (sklep v průjezdu), hotel Slávia - rychlé občerstvení Poe Poe, trafika vedle polikliniky na Sušilově ulici, kavárna U Ámose Nerudova ul., Senza krámek regionální speciality - Palackého ul. naproti Policie ČR, Charita Holešov - Tovární ul, Městské kulturní středisko v budově zámku a další.